Pomysły na gadżety reklamowe z druku 3d

Prowadzisz swoją działalność? Zatem doskonale wiesz, jak ważna jest reklama. Dobrze prowadzony marketing czyni prawdziwe cuda, przede wszystkim przywiązując klientów do swojej marki. By jednak być skutecznym, trzeba potrafić zaskakiwać – zaskakiwać pozytywnie i oryginalnie. Między innymi dlatego, warto sięgać po rozwiązania nieszablonowe…

Mile zaskoczony klient z całą pewnością będzie myślał pozytywnie o firmie. Personalizacja gadżetów jest więc tym, na co naprawdę warto stawiać. Druk 3D daje nam ogromne możliwości, jednak wielu boi się, ze wydruku 3D nie będą trwałe. Oczywiście, wiele zależy od materiału, który wybierzemy, jednak większość z nich jest nie tylko trwałych, ale także doskonale się prezentują.

Druk 3D idealnie sprawdza się w trudnych zadaniach. Kiedy chcemy, aby nasz gadżet był oryginalny, aby łączył bryły przestrzenne wraz z np. wypukłą czcionką czy realistycznymi elementami w trój wymiarze. Wiele firm zdecydowało się już na zamówienie wyjątkowych przedmiotów. Jedną z  nich jest firma NIKE, która postawiła na wydruk toreb dla piłkarzy.

Oryginalność gadżetów zależy oczywiście od inwencji twórczej oraz od projektu. Można być jednak pewnym, że żadna z innych firm nie wykorzysta dokładnie takiego samego gadżetu reklamowego jak nasz. Jakie gadżety są najczęściej „drukowane”. Nie są to przedmioty nadzwyczajne – wręcz przeciwnie. Ich magia polega jednak na pomyśle, trwałości oraz niepowtarzalności designu. Pendrive’y reklamowe czy breloki to jedne z najpopularniejszych rozwiązań, ale można wydrukować absolutnie wszystko, a jedynym ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia. Innymi pomysłami są kubki, otwieracze do listów, wizytowniki, długopisy, torby, różnego rodzaju figurki i wiele, wiele innych.

Materiały wykorzystywane do druku są niezwykle trwałe. Filamenty, bo o nich mowa, mają także niemal nieograniczoną kolorystykę, zatem zamawiane gadżety mogą prezentować się naprawdę ciekawie, równocześnie dopasowując się w dotychczasową reklamę firmy.

Mikołaj

Specjalista sprzedaży drukarek 3d w Polsce i na świecie. Po pracy zapalony sportowiec (pływanie).